Kontakt

Prevádzkovateľ obchodu elektrokola-riki.cz
SURETE CZ s.r.o.
Plátneřská 88/9,
Staré Město,110 00 Praha 1
Tel:+420 770 644 955
info@elektrokola-riki.cz

O nás

Jsme nadšenci do elektromobility, proto se snažíme našim zákazníkům přinést ten nejlepší poměr kvality a ceny produktů v kategoriích elektrokol a elektrokoloběžek. Jelikož jsme také sami častokrát nakupovali v různých internetových obchodech, víme, co nám na nich vadilo a právě to se u nás snažíme odstranit a nedělat. Nejčastějším problémem je komunikace, kterou se u nás snažíme mít na co nejvyšší možné úrovni. Nebojte se nás proto cokoli zeptat.
Nehrajem se na největšího prodejce, ale díky tomu víme garantovat, že ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a vážíme si všech stejně. Jsme tu jak pro běžné lidi, kteří s koly nebo elektrokolobežkami nemají dosud žádnou zkušenost, ale stejně i pro zkušené ebikery.
I přes stále se zvyšující kvalitě výroby si nepovolujeme prodávat elektrokola a elektrokolobežky bez naší vlastní výstupní kontroly – supervize. Každý kus je před prodejem zkontrolován a odborně nastavený našimi vyškolenými techniky. Výsledkem je že od nás dostanete plně funkční a nastavený elektrokolo či elektrokolobežku pro okamžité a bezproblémové používání.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ